تاریخچه تابش نور

شرکت تابش نور قم در سال 1386 با هدف عرضه محصولات با کیفیت آرایشی – بهداشتی فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا شرکت اقدام به واردات رنگ موی اسپانیایی با برند «استار» نمود که به دلیل کیفیت بالای این محصولات، با استقبال زیادی نیز از سوی بازار مواجه گردید. پس از این موفقیت، شرکت به منظور توسعه سبد محصولات خود اقدام به تولید برخی محصولات زیبایی و مراقبت از مو با برند «استارآرا» نمود. در سال 1391 و با تغییر تیم مدیریتی شرکت، سیاست تولید در داخل مبنای عمل قرار گرفت و سعی گردید تا با تکیه بر توان متخصصان داخلی، محصولات مطابق با استاندردهای جهانی در شرکت تولید و به بازار عرضه شود. بدین منظور واحد تحقیق و توسعه شرکت راه اندازی شده و متخصصان با دانشهای مختلف در این واحد استخدام گردیدند.

به منظور تحقق اهداف، شرکت رعایت بالاترین استاندارهای جهانی را در تولیدات خود مدنظر داشته و بدین منظور تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارهای FDA آمریکا تولید می نماید. شرکت تابش نور به پشتوانه عملکرد خوب واحد تحقیق و توسعه خود، جزو معدود شرکت هایی است که توانسته است محصولات خود را به تایید لابراتوار تخصصی جهانی برساند. همچنین شرکت به منظور انتقال تجربه و تکنولوژی قرارداد همکاری با لابراتوار تخصصی Chelab srl ایتالیا منعقد کرده است.

امروزه شرکت محصولات مختلف مراقبت و زیبایی پوست و مو برای بخشهای مختلف بازار را با برندهای «دورلایت»، «استارلیدی» و «فاربن» تولید و عرضه می نماید.

بیانیه مأموریت و چشم انداز

ما در تابش نور در صدد هستیم تا با تکیه بر دانش روز، تخصص نیروهای متخصص و با بهره مندی از گیاهان و مواد طبیعی مفید و موثر و مواد اولیه باکیفیت،  محصولاتی باکیفیت هم راستا با محصولات جهانی را جهت حفظ سلامت و زیبایی طبیعی افراد به بازار عرضه نماییم.

واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه شرکت تابش نور قم مسئولیت انجام طرحهای تحقیقاتی جهت طراحی و معرفی محصولات جدید، بهبود کیفیت، ایجاد ارزش افزوده بیشتر و نیز فرمولاسیون محصولات به گونه ای که قابلیت رقابت با محصولات خارجی را داشته باشند، بر عهده دارد. محققان فعال در این بخش از برگزیدگان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاههای ممتاز کشور در رشته های شیمی، مهندسی پزشکی، بیولوژی و مهندسی مواد می باشند. علاوه بر تلاش متخصصان و کارشناسان شرکت، همکاری با دانشگاه های صنعتی شریف و  امیرکبیر نیز شرکت را برای نیل به اهداف یاری می رساند. همچنین شرکت به منظور انتقال تجربه و تکنولوژی قرارداد همکاری با لابراتوار تخصصی Chelab srl ایتالیا منعقد کرده است.

شایان ذکر است که تابش نور بیش از 2 درصد از سود حاصل از فروش خود را در این بخش سرمایه گذاری می کند.

در شرکت تابش نور قم، ما بر آن هستیم تا با تکیه بر دانش روز و تلاش متخصصان و کارشناسان واحد تحقیق و توسعه خود و نیز همکاری با سایر موسسات تحقیقاتی خارج از مجموعه شرکت، محصولات در کلاس جهانی را به بازار عرضه نماییم.

شعار شرکت

توانمندیها

حضور بیش از یک دهه در بازار داخلی و خارجی، برخورداری از واحد تحقیق و توسعه و تولید محصولات مختلف منجر به انباشت توانمندیها و قابلیتهای متعددی در شرکت تابش نور قم  شده است که از مهمترین آنها می­توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تسلط علمی و تکنولوژیکی در فرمولاسیون محصولات مختلف مراقبت و زیبایی پوست و مو
  • تولید محصولات منطبق با استانداردهای جهانی به ویژه FDA ایالات متحده امریکا
  • تولید انواع محصولات مختلف مراقبت و زیبایی پوست و مو
  • توزیع مویرگی و مستقیم محصولات در اقصی نقاط کشور به داروخانه ها و گالریهای معتبر
  • تولید محصولات مطابق با خواست و نیاز بازارهای مختلف

دستاوردها و افتخارات ما

  • تسلط علمی و تکنولوژیکی در تولید محصولات مراقبت و زیبایی پوست و مو
  • اولین تولید کننده شامپو رنگ در ایران در سال 1393
  • دریافت تاییدیه Chelab srl ایتالیا برای فرمولاسیون رنگ مو
  • اولین تولیدکننده محصول CLEANSING CONDITIONER –شستشو و مراقبت همزمان از مو- در ایران همگام به شرکتهای معتبر خارجی
  • اولین تولیدکننده پلاتینیوم بلوندر در ایران همگام با شرکتهای معتبر خارجی